TOP 4 Natūralūs Papildai Smegenų Veiklai Gerinti

naturalus-papildai-smegenims

naturalus-papildai-smegenu-veiklai-gerintiIeškote natūralių vaistažolių nootropų, kad padėtų jums pagerinti koncentraciją ir protinius sugebėjimus?

Natūraliųjų nootropų populiarumas auga, nes vis daugiau ir daugiau žmonių išreiškia pirmenybę vaistažolių papildais.

Nors sintetiniai nootropiniai papildai, tokie kaip Piracetam ir Aniracetamas, yra laikomi labai saugiais, jums nereikia pasikliauti šiais junginiais, kad pagerintumėte smegenų veiklą.

Natūralios nootropų medžiagos gali būti taip pat stiprios ir efektingos, kaip jų sintetiniai pakaitalai.

Daugeliui žmonių tuo pačiu metu reikės daugiau nei vieno natūralaus papildo, kad gautumėte geresnį rezultatą. Šie deriniai yra žinomi kaip nootropų kombinacijos, ir jie gali padėti jums pamatyti gerai suprantamą pažinimo tobulinimą, o ne sutelkti dėmesį į vieną konkrečią smegenų veiklos sritį.

Čia yra mūsų geriausių vaistažolių ir natūralių nootropinių maisto papildų rinkiniai:


 

1. Bacopa Monnieri.

Žolelė Bacopa Monnieri auga šlapiuose klimatuose Šiaurės Amerikoje ir Indijoje.

Tai atpažįstama kaip maža balta gėlė su penkiais žiedlapiais, tai senos tradicijos augalas kuris yra naudojamas ajurvedos medicinoje.

Senovės indėnai pripažino šį papildą dėl gebėjimo stiprinti savo atmintį, taip pat gydyti epilepsiją.

Bacopa taip pat yra veiksmingas antioksidantas ir naudojamas daugelyje anti-senėjimo produktų.

Pirminis medicininis ingredientas, gautas iš Bacopa Monnieri augalo, yra bacopasaponinų alkaloidas. Šio papildo tyrimai rodo, kad vienu metu gali pagerinti keletą skirtingų veiksnių, susijusių su atmintimi, įskaitant atminties formavimą, koncepcijų išsaugojimą ir restauravimą.

Bacopa kaip nootropinis poveikis bus geriausiai įgaunamas ilgą laiką vartojant nuosekliai. Kadangi „Bacopa“ adresuoja tik vieną smegenų sveikatos sritį ir nėra susijusi su geresniu koncentracijos lygiu arba geresniu mokymusi.

Bacopa Monnieri rekomenduotina kombinuoti su:  Citicoline


 

2. Huperzine-A.

Huperzine-A yra natūralus junginys, kuris yra išgautas iš „Firmoss„, kuris auga Pietryčių Azijoje. Nors Huperzine-A jau šimtus metų teikia savo nootropinę naudą, neseniai buvo atrastas šio papildo veikimo mechanizmas.

Huperzin-A blokuoja acetilcholinesterazės gamybą – cheminę medžiagą, kuri perneša neurotransmiterį acetilocholiną. Slopindamas tam tikrus receptorius, kurie kontroliuoja gautą acetilcholinesterazės kiekį, Huperzinas-A gali netiesiogiai paveikti acetilcholino kiekį.

Didesni acetilcholino kiekiai prisideda prie pažinimo ir mokymosi rezultatų gerinimo bei geresnės atminties. Acetilcholinas taip pat vaidina svarbų vaidmenį apsaugant smegenų ląsteles nuo mirties, taip pat yra būtinas naujų smegenų ląstelių formavime.

Huperzine-A Rekomenduojama kombinuoti su cholino šaltiniais: Alpha GPCCiticoline arba Noopept


 

3. Ginkgo Biloba Ekstraktas.

Ginkgo biloba yra medžio rūšis, kuri, kaip manoma, auga milijonus metų. Šis medis natūraliai auga Kinijoje ir jau tūkstančius metų išgaunamas tiek maistui, tiek vaistiniais tikslais.

Ginkmedžio lapuose yra terpenoidai ir flavonoidiniai glikozidai, kurie veikia kaip monoaminooksidazės inhibitoriai. Ginkmedis taip pat gerina kraujotaką visame kūne, apsaugo organus nuo laisvųjų radikalų ir oksidacinių pažeidimų ląstelėms ir gali užkirsti kelią kraujo krešulių susidarymui.

„Ginkgo biloba“ naudojamas atminties procesų gerinimui, bei kocentracijai.

 

Ginkgo Biloba rekomenduojama kombinuoti su: ashwagandha


 

4. Lion’s Mane Mushrooms.

„Lion’s Mane“ grybelis (žinomas pagal mokslinį Hericium erinaceus pavadinimą) yra valgomasis grybas, augantis Šiaurės Amerikoje. „Liūto manė“ yra populiari tradicinėje kinų medicinoje, veikiančioje kaip antioksidantas, ir padeda reguliuoti kraujo lipidų ir gliukozės kiekį kraujyje.

Liūto manės“ pagamintos tabletes netgi gydo skrandžio opą. Tiems, kurie domisi šio grybų teigiama nauda, „Phytotherapy Research“ 2009 m. Tyrime nustatyta, kad naudojant šį grybą pagerėjo kognityviniai gebėjimai.

Kiti tyrimai parodė, kad „Lion’s Mane“ padidina nervų augimo faktoriaus sekretus. NGF yra baltymas, kuris yra gyvybiškai svarbus neuronų augimui ir palaikymui smegenyse, prisidedant prie ilgalaikės smegenų sveikatos.

 

Lion’s Mane Mushrooms rekomenduojama kombinuoti su cholino šaltiniais:   Alpha GPCCiticoline ir Omega Žuvų Taukais , ALCARL-Tirozinu

 

Palikite komentarą