photographic-memory-fotografine-atmintis

„Fotografinės“ atminties nootropų kombinacija

Fotografinė atmintis

 

Ši nootropų kombinacija yra sukurta tam ,kad maksimizuoti fotografinės atminties potencialą. Panašų efektą gali suteikti kompleksiniai nootropų papildai, kuriuos galite rasti šioje parduotuvėje.

Šią kombinaciją siūloma vartoti kiekvieną dieną.

 • 600 mg Pramiracetam (2 kartus dienoje)
  Pramiracetamas
  yra iš racetam’ų klasės nootropas,  jis tituluojamas savo galingu gebėjimu padidinti dėmesio koncentraciją ir ilgalaikę atmintį. Atminties sustiprėjimas jaučiamas labai greitai po vaisto išgėrimo.
 • 500 mg Citicolinas
  Citicolinas naudojamas taip pat, kartu su bet kuriuo racetam’ų klasės nootropu, ypač pramiracetamu, yra galingas derinys. Cholino šaltinis, pavyzdžiui, citicolinas naudojamas mūsų kūno, gaminti acetilcholinui, vienas iš svarbiausių neurotransmiterių dalyvaujančių pažinimo procesų, įskaitant atmintį.
 • 250 mg Uridinas
  Uridinas skatina naujų dopamino receptorių augimą smegenyse. Jis leidžia jums sutelkti dėmesį ir visu pajėgumu spręsti norimą užduotį, taip pat lėtina smegenų senėjimą.
 • 1000 mg Lion’s Mane Grybai (2 kartus dienoje)
  Lions mene grybai yra natūralus ingredientas, kuris skatina NGF padidėjimą. NGF svarbus neurogenezei, nes jis sukelia naujų smegenų ląstelių gaminimą.
 • Žuvų taukai
  Žuvų taukai yra numeris # 1 labiausiai žinomas ir geriausiai įvertintas pažintinių funkcijų stipriklis. EPR ir DHR (du pagrindiniai lipidų žuvų taukai, kurie yra svarbūs)  citicolino ir uridino sinergijai, taip pat padeda gaminti esminius komponentus kiekvienamoje nervų ląstelių membranose.
 • 500 mg Bacopa
  Bacopa monnieri tai augalinės kilmės medžiaga, kuri yra naudojama tradicinėje Indijos medicinoje atminties gerinimui. Medicininiai tyrimai patvirtino, kad tai natūralus papildas iš tiesų skatina nervinių galūnėlių augimą, dėl to pagerėja komunikacija smegenyse.
 • 4 mg Galantaminas (nebūtinas)
  Galantaminas yra dar vienas nootropinis papildas žinomas dėl acetilcholino skatinimo, atminties „talpumui“, miego ir sapnų kokybei gerinti. Jis puikiai derinasi su pramiracetamu, nes tai skatina atminties „talpumo“ padidėjimą. Taip pat kitas acetilcholino šaltinis – Ultra Choline

Maksimalūs šios kombinacijos efektai  juntami kelių savaičių bėgyje.